Trend 1: Pony
Witamy w klubie kucyk! Przynajmniej powinieneś pomyśleć o dołączeniu do tego modnego klubu tak szybko, jak to możliwe. Ponieważ nawet w 2018 r. Kucyki, takie jak kurtyna czy mikrobiki, będą w gorącym miejscu, jak można było zobaczyć na pokazach Jesień / Zima w 2018 roku.

Widziane na przykład w: Balenciaga, Bottega Veneta, Chloé, Stella Jean

Trend 2: Łatwe bułki i plecionki
Strike! Wreszcie, najlepsi projektanci na świecie potwierdzają to, co już potajemnie znaliśmy. Bułeczki i szybkie warkocze są w! Modele występowały więc w Paryżu, Londynie, Nowym Jorku i Mediolanie, często z luźnymi kolbami i sztywnymi, głębokimi warkoczykami na wybiegu. By the way, donoszeliśmy o tak zwanej Octopus-Bun przez długi czas, zanim Karl Lagerfeld uznał, że włosy są chłodne. Tutaj więcej!

Widziane na przykład w: Chanel, Erdem, Isa Arfen, Valentino

Trend 3: (Roots) Akcesoria
Korzeń się pali! Przynajmniej z projektantami i fryzjerami Fashion Weeks 2018. Stylizowane włosy modelek szczególnie wyraźnie z naciskiem na koronę. A więc był lśniący łańcuszek (idealny na przyjęcia!) I pióra udrapowane lub odkurzone włosy z odrobiną złota.

Widziane na przykład w: Dries van Noten, Markus Lupfer, Preen

Trend 4: Włosy hippie
Boho-Hair nadal jest jedną z naszych ulubionych fryzur na długie grzyby w 2018 roku. Ważne: Całkowicie nosić ze średnim szczytem i miękkimi falami, to prawda, że ​​styl taki jak w latach 70. Najlepszym sposobem, aby rozprowadzić trochę słonego sprayu we włosach i dziko zamęt. Jeśli nie masz fal, połóż je pojedynczo za pomocą lokówki.

Widziane na przykład w: Coach, Etro, Peter Piletto

Trend 5: Pixie
Dla prawdziwych kobiet o potędze, krótkiej Pixie, która jest nie tylko noszona przez coraz więcej gwiazd z Hollywood , ale była wszechobecna na wybiegach w Mediolanie, Paryżu, Londynie i Nowym Jorku w 2018 roku! Jeśli nie jest to sygnał trendu par excellence … do fryzjera!

Widziane na przykład w: APC, Burberry, John Elliott

Trend 6: Kolorowy
Pastelowy? Nope! Przynajmniej jeśli chodzi o projektantów tegorocznych pokazów. Uwielbiają żywe kolory od niebieskiego po zielony, aż po czerwony ogień. Mówimy: OK, w końcu możesz nosić silne kolory na ciemnych włosach. Jeśli chcesz tylko spróbować spojrzeć na jeden dzień, weź herb .

Widziane na przykład w: Marc Jacobs, Sics Marjan, Miu Miu

Trend 7: Duże włosy
Zwabić można wielu pięknych Kringelmähnen, które można zobaczyć na pokazach 2018 na wybiegu. Od wielkich, puszystych fal przez Afro-Looks do Walle-curls było naprawdę wszystko. Z tymi pięknymi widokami nic dziwnego, że perm przeżywa swoje wielkie przebudzenie! Już myślimy … wkrótce nastąpi test na GLAMOUR!

Widziane na przykład w: Les Copains, Louis Vuitton, Versace, Vionnet

>>> Oto najgorętsze trendy makijażu na 2018!

Trend 8: Bob
Bob i uwielbienie są niezbędne od wielu lat, bez górnej części rankingu trendów fryzjerskich. To też się nie zmieni w 2018 roku. Jednak styliści wymyślili kilka sztuczek: bobki i loby były stylizowane zewnętrzną falą lub mokre do tyłu. Psst .. The Wetlook powinniśmy zdecydowanie zarezerwować na sezon wiosenny!

Widziane na przykład w: Vivetta, Roberto Cavalli, Moschino

Trend 9: Warkocze
O’zopf (t) jest! Kilka lat temu splecione fryzury były przeznaczone tylko dla odważnych dziewcząt lub Oktoberfest. Tymczasem pojawili się w codziennym życiu i stylizacji wieczorowej. Nowość: Podczas plecione updos kontynuuj więc obluzował w niechlujny wygląd, klasyczne warkocze są bardzo wąskie i ściśle pleciony (bez Pancaking więcej!)

Patrz na przykład: Alexander McQueen, Caroline Herrera, Jil Sander, Simone Rocha

Trend 10: 80ies
Vokuhilas powracają! Tak, racja, Vokuhilas !!! Dla tych z was, którzy o tym nie wiedzą, Vokuhila oznacza Forecast Heart. Nawiasem mówiąc, jeden z modeli GNTM w przeprojektowaniu bieżącego sezonu 2018 roku już przegapił tego cięcia. Jej trafny komentarz: „Wyglądam jak piłkarz w latach 80.” Tymczasem wygląda całkiem nieźle, podobnie jak wiele modeli na wybiegu.

Widziane na przykład w: Gucci, Haider Ackermann, Louis Vuitton, Marni

Author

Write A Comment